Menu
SEPETİNİZ
HAVAİ FİŞEK MAGAZASI HAVAİ FİŞEK / SİS BOMBASI / MEŞALE HAVAİ FİŞEK MAGAZASI
HAVAİ FİŞEK / SİS BOMBASI / MEŞALE HAVAİ FİŞEK MAGAZASI HAVAİ FİŞEK / SİS BOMBASI / MEŞALE
KAPIDA ÖDEME & HAVALE & EFT HAVAİ FİŞEK MAGAZASI HAVAİ FİŞEK / SİS BOMBASI / MEŞALE
KAPIDA ÖDEME & HAVALE & EFT HAVAİ FİŞEK MAGAZASI HAVAİ FİŞEK / SİS BOMBASI / MEŞALE

Havai Fişek Mağazası Hakkımızda

Hayallerinizi Havaifisekmagazası.com. İle Süslemeye Ne Dersiniz?

 

Günümüzde maalesef hayat şartları  oldukça  zor. Hal böyle olunca en özel anlarımızı istediğimiz gibi yaşayamaz olduk. Maalesef hayat pahalılığı yüzünden  sevgimizi sadece kelimeler ile ifade etmek zorunda kalıyoruz. Seni seviyorum sözü Havaifisek.magazası.com ile artık sözde kalmayacak. Sizin için sevginizi  görsellere yansıttık.

 

Biz Havaifisek.magazası.com firması olarak yaklaşık 10 yıldır İstanbul Bayrampaşa’da online alışveriş sitesi altında, siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımayarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

İstediğiniz bir ya da bir çok  ürünü en kısa süre içerisinde, siparişiniz doğrultusunda  adresinize  ulaştırıyoruz. Paketleme işlemleri  özel ekip arkadaşlarımız tarafından kontrolü sağlanarak,  büyük bir hassasiyetle paketlenmektedir. Ödemelerinizi EFT ya da   kredi kartı ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.  Üstelik  bir çok firmanın göze alamadığı kapıda ödeme seçeneği ile Havaifisekmagazası.com olarak   farkımıza fark katmaya devam ediyoruz.

 

Amacımız sadece  para  kazanmak değil ,  siz değerli müşterilerimize de para  kazandırmak. Kaliteyi ucuza vererek hem maddi hem de özel günlerinizi doyasıya yaşamanız adına sizlere  manevi destek oluyoruz. Neden mi ürünlerimiz hem kaliteli hem de çok ucuz?  Çünkü biz Havaifisekmagazası.com ile nerden geldiğimizi asla unutmadık. Geçmişimizi hep yaşadık ve yaşatmaya devam ediyoruz.

 

Geceleri havai fişek atışlarının ardından aniden parlayan rengarenk ışıkların saçtığı, gökyüzündeki bu eşsiz manzara hiç şüphesiz büyüleyicidir. 7-8 farklı göz alıcı rengarenk havai fişek gösterilerine ilgi duymayan yoktur sanırım. Biz bu güzel duygularınıza Havaifisekmagazası.com firması olarak   yön   vermeye çalışıyoruz. Ayrıca rengarenk sis bombaları ile özel anlarınıza renk katıyoruz. Çocuklar  renga  renk  sis bombalarına bayılacaklar.

 

 

 

 Bazı havai fişek çeşitlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

 

  •          16 atımlık havai fişek
  •          25 atımlık havai fişek
  •          36 atımlık havai fişek
  •          49 atımlık havai fişek
  •          80 atımlık havai fişek
  •          88 atımlık havai fişek
  •         30 atımlık gökyüzünde çapraz gösteri yapan havai fişek